alternatywny sylwester

Nietypowy sylwester za granicą

Sylwester za granicą to marzenie wielu osób. Jednak w większości przypadków jest to impreza podobna do tych, jakie organizowane są również w kraju. Czy faktycznie tylko w taki sposób można spędzić Sylwestra za granicą? Oczywiście, że nie. Obecnie wśród ofert biur podróży i armatorów można znaleźć wiele nietypowych propozycji. Można także samodzielnie zorganizować sobie i najbliższym nietypowy Sylwester za granicą.

Jaki Sylwester za granicą dla miłośników historii?

Coraz częściej pojawiają się propozycje tematycznych imprez sylwestrowych. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o stroje osób biorących udział w imprezie. Jednym z ciekawszych rozwiązań są zabawy łączące imprezę na powitanie Nowego Roku oraz historyczne tematy. Przykładem może być Sylwester organizowany w Czarnobylu mający nawiązać klimatem do czasów w okresie wybuchu reaktora jądrowego.

Inną interesującą propozycja może być Sylwester spędzony w Orient Ekspresie. Ten słynny pociąg ma za sobą wieloletnią historię i tradycję. Był też inspiracją dla słynnej powieści Agathy Christie, dzięki czemu Sylwester w nim spędzony będzie nie lada gratką nie tylko dla miłośników historii, ale także przygód małego Belga o wielkim ego.

Czytaj również  Jeden dobry klej – wiele praktycznych zastosowań

 

Jaki Sylwester za granicą dla osób szukających mocnych wrażeń?

Wyjazd zagranicę na Sylwestra powinien być niezapomnianym przeżyciem. Dlatego wiele osób szuka ofert wyjazdów, które będą dawały im dużą dawkę adrenaliny. Trzeba jednak pamiętać, że taki wyjazd nie musi się wiązać z survivalem. Wiele emocji wzbudzi także Sylwester, który zorganizowany został w kasynie. A jeśli kasyna to tylko i wyłącznie Las Vegas – stolica kasyn i rozrywki na wysokim poziomie. Każdy zakład w takim kasynie to dawka dużych emocji – wygram, czy nie – oto jest pytanie. W czasie takiego pobytu można nie tylko doskonale się bawić, ale także wygrać fortunę…

Mocne i niezapomniane wrażenia przyniesie także Sylwester spędzony na kole podbiegunowym. W tym rejonie można podziwiać jedno z najciekawszych zjawisk atmosferycznych, czyli zorzę polarną. Jeżeli pojawi się ona w czasie obchodów witania Nowego Roku to będzie oznaczało wielkie szczęście na przyszłość.

 

Jak w nietypowy sposób spędzić Sylwestra zagranicą z całą rodziną?

Sylwester to także często atrakcja dla najmłodszych. Decydując się spędzić tę wyjątkową noc w towarzystwie swoich pociech warto wybrać taki wyjazd, który spełni zarówno oczekiwania dorosłych jak i dzieci. Interesującym i niezwykle nietypowym pomysłem na spędzenie Sylwestra zagranicą będzie impreza organizowana w parku tematycznym. Jak się okazuje coraz więcej tego typu obiektów organizuje zabawy sylwestrowe, w czasie których doskonale będą bawiły się zarówno dzieci, jak i dorośli.

Czytaj również  Stylizacja i pielęgnacja krótkich włosów: Najnowsze trendy i porady ekspertów

Dodatkową atrakcją dla maluchów będzie z pewnością możliwość nocowania w pobliżu parku lub nawet na jego terenie (wszystko zależy od tego, czy taka możliwość jest przewidziana przez organizatora imprezy). Z reguły w czasie takiej zabawy przewidziane są specjalne animacje dla najmłodszych, dzięki czemu mają oni zajęcie i będą miło wspominać witanie Nowego Roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *